Kuvaus
Ajalla 15.12.22 – 31.1.23
1mh 14 vrk 1390 € /hlö (kuuden kentän paketilla 1760 € /hlö)
1mh 21 vrk 1590 € /hlö (kuuden kentän paketilla 1960 € /hlö)
1mh 28 vrk 1790 € /hlö (kuuden kentän paketilla 2160 €/ hlö)
Ajalla 1.2.-15.4.2023
1mh 14 vrk 1790 € /hlö (kuuden kentän paketilla 2310 € /hlö)
1mh 21 vrk 2050 € /hlö (kuuden kentän paketilla 2570 € /hlö )
1mh 28 vrk 2290 € /hlö (kuuden kentän paketilla 2730 € /hlö)
Ajalla 16.4.-30.6.2023
1mh 14 vrk 1690 € /hlö (kuuden kentän paketilla 2060 € /hlö)
1mh 21 vrk 1940 € /hlö (kuuden kentän paketilla 2310 € /hlö)
1mh 28 vrk 2190 € /hlö (kuuden kentän paketilla 2660 € /hlö)
Mar Menorissa asut tyylikkäästi kentän laidalla joko huoneistossa tai viiden tähden hotellissa. Mar Menorissa on
mahdollisuus pelata neljällä eri kentällä. Kentät ovat Mar Menor, Saurines, Hacienda Alamo Championship ja Hacienda Alamo Academy Par6.
Mar Menorin Huoneistoissa tyylikkäissä huoneistoissa viihdyt pidempäänkin. Huoneistoihin kuuluvat suuret terassit ja puutarhat, jotka on sijoitettu keskelle paratiisimaista maisemaa. Kahden ja kolmen makuuhuoneen huoneistoissa on myös terassi etupuolella, josta aukeaa maisema golfkentälle, näkymä uima-altaalle. Huoneistoissa on tallelokero, lakanat ja pyyhkeet valmiina, siivous tapahtuu kerran viikossa kuten myös liinavaatteiden ja pyyhkeiden vaihto.
Vuokra-auto on suositeltava kenttien välillä liikkumista varten. Voit myös ostaa kuljetukset kenttien välille. Kauppaostokset pääset hoitamaan kätevästi resortin omasta kaupasta, jos et halua ottaa vuokra-autoa.
Halutessasi voit liittyä ProJennin aktiiviseen Whatsup ryhmään jossa saat tietoa tapahtumistamme.
Järjestämme viikkokilpailuja sekä retkiä alueella, tarjolla myös ryhmä että yksityisopetusta.
AKTIVITEETIT
- Golfkenttä
- Mar Menor 9r (pelataan kahteen kertaan)
- Saurines, ajo-aika 15 min.
- Hacienda del Alamo, ajo-aika 25 min.
- Range, putti- sekä chippi-alueet.
- Uima-allas
- Tennis, Padel
VAPAA-AIKA
- 3 ravintolaa, allasbaari, pubi
- Klubitalon kahvila Nomad, jossa tarjoillaan aamiaisen lisäksi lounasta sekä illallista
- Kuntosali, uima-allas sisällä ja ulkona
- Spa
- Los Alcazaresin kylä
- Cartagenan nähtävyydet
- Terveyskylpylä Thalasia (San Pedro) tarjoaa suolakylpyjä sekä lämpimän terapia-altaan, turkkilaisen saunan sekä hierovat vesisuihkut.
- Resortin ulkopuolella on lukuisia erilaisia ravintoloita. Los Alcazaresin kylässä Hotel 525:n lähellä on noin 30 eri ravintolan kuja. Voit nauttia aidosta espanjalaisesta tunnelmasta mm. El Patio II ravintolassa.
- Cartagenan upea vanhakaupunki on 30 km päässä. Myös Murcian katedraali sekä vanha Casino ovat käymisen arvoisia vierailukohteita.
Lisätiedot [email protected]